САМАРЏИЋ ПРЕД ТРАНСФЕРОМ КАРИЈЕРЕ: Србин на прагу одласка Удинезеа, познато који клуб појачава

Часлав Вуковић

01. 01. 2024. у 17:10

СВЕ је извесније да ће српски фудаблер Лазар Самарџић каријеру наставити у редовима шампиона Италије, екипи Наполија.

САМАРЏИЋ ПРЕД ТРАНСФЕРОМ КАРИЈЕРЕ: Србин на прагу одласка Удинезеа, познато који клуб појачава

FOTO: EPA

Како је пренео експерт за трансфере Фабрицио Романо преговори су се убрзали, тачније челници тима из Напуља су сели за сто са оцем везисте Удинезеа.

- У току су разговори између Наполија и оца Лазара Самарџића. Све стране су у преговорима о личним условима. Преговори Наполија и Удинезеа већ добро напредују - написао је Романо.

Подсетимо, репрезентативац Србије био је летос на прагу преласка у Интер, али се његов отац није договорио са водећим људима "нероазура".

Самарџић је ове сезоне за Удинезе одиграо 17 утакмица у Серији А и забележио је два гола и две асистенције.

БОНУС ВИДЕО: НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ ПОДИГЛИ ШАЛОВЕ: Још једна кореографија на "Маракани"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ