МИЈАТОВИЋ ПРЕЛОМИО! Звездин бисер зна где би, али много се питају и они
СРПСКИ медији су писали, а холандски потврдили...
FOTO: M. Vukadinović
Тачније, Моцартспорт је недавно објавио вест да је Звездин вундеркинд Јован Мијатовић на мети Фејенорда и Зенита.
Ротердамски портал 1908.нл, близак изворима из клуба, добио је потврду да је тамошњи првак заинтересован за јануарски трансфер Мијатовића.
Холандски портал додаје и да играч преферира прелазак на Де Кајп у односу на Зенит и да не би желео да каријеру настави у Зениту. Иако руски клуб од летошњег Гаспром купа има право прече куповине на Мијатовића и Марка Стаменића и може да изједначи понуде других клубова, млади нападач се нада да се то неће десити.
Зенит је попут руских клубова и даље под санкцијама, не учествује у еврокуповима и не нуди прилику за развој и напредак попут Фејенорда који последњих година живи најуспешнији период у овом веку.
Иако још није дошло до званичне понуде великана из Ротердама, то би могло да се деси већ на почетку зимског прелазног рока јер ће Фејенорд у јануару бити у проблему са нападачима.
Тројица од четворице нападача ће тада бити на репрезентативним акцијама. Иранац Алиреза Јаханбакш и Јапанац Ајасе Уеда одлазе са својим репрезентацијама на Куп Азије, док ће Јакуба Минте учествовати са Гамбијом на Купу афричких нација.
То знатно сужава опције тренера Арнеа Слота који би остао само са Сантјагом Хименезом као правим нападачом. Слот је минулог викенда најавио да очекује долазак новог нападача у јануару.
Холандски портал пише да је Фејенордова скаутинг служба пратила више од 300 различитих имена и да је Мијатовић на крају остао у најужем избору.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
МАНЧЕСТЕР СИТИ У БЕОГРАДУ: Као да је дошао шеф најмоћније државе на свету (ФОТО)
12. 12. 2023. у 19:41
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за уторак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила веома занимљив дубл.
16. 12. 2025. у 07:05
ВЛАДИМИР ПУТИН ЈЕ ОДУШЕВЉЕН! Руски председник се ванредно огласио: "Снажан и одлучан карактер!"
Откако је почео рат у Украјини, Русија нема много добрих вести са међународних меридијана, услед бројних санкција Запада, али - Владимир Путин, председник Руске Федерације, данас је веома поносан.
16. 12. 2025. у 12:20
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (0)