ДЕ ХЕА СЕ ВРАЋА У ШПАНИЈУ? Барселона због повреде Тер Штегена хоће бившег голмана Атлетико Мадрида
Фудбалски клуб Барселона послао је понуду шпанском голману Давиду де Хеи.
ФОТО: АП
Шпански медији су јуче објавили да Барселона неће тражити замену за немачког голмана. Међутим, челници каталонског клуба су се предомислили и одлучили су да потраже новог чувара мреже.
Барселона је послала понуду Де Хеи, који је тренутно без ангажмана, пошто му је на крају прошле сезоне истекао уговор са Манчестер јунајтедом. Каталонски клуб очекује одговор шпанског голмана у наредних неколико дана. Он би, у случају да прихвати понуду, могао одмах да потпише уговор са Барселоном.
Де Хеа (33) има понуду Њукасла, као и неколико клубова из Саудијске Арабије.
Де Хеа је бранио за Манчестер јунајтед од 2011. до јуна ове године, а пре тога је био члан мадридског Атлетика. Он је за репрезентацију Шпаније наступио на 45 мечева.
БОНУС ВИДЕО: ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив
Препоручујемо
НОВАЧЕ, ДОБАР СИ, АЛИ ОН ЈЕ БОЉИ! Американци изабрали спортисту године, а није Ђоковић
06. 12. 2023. у 09:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КОСТОВ ИМА НОВОГ "УДВАРАЧА": Премијерлигаш слао скаута да гледа талентованог Србина, цена му само расте
ЛОНДОНСКИ Фулам нови је у низу тимова који се интересују за звезднин "бисер".
27. 07. 2026. у 14:09
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
КАМЕРА ОСТАЛА УПАЉЕНА: Побегао од медведа на Тари на дрво, а онда га је угледао одоздо (ВИДЕО)
НА ПЛАНИНИ Тара љубитељи природе су недавно, приликом шетње, срели медведа, објављено је у Фејсбук групи "Љубитељи планине Таре".
26. 07. 2026. у 12:14 >> 13:15
Коментари (0)