ПРОНАШЛИ СУ КРИВЦА: Непосредно пре извлачења Србије на жребу чули се звучи из порно филма, а сада је јасно ко је то урадио

Филип Милошевић

03. 12. 2023. у 13:38

Србија је јуче сазнала ривале на Европском првенству, а уочи извлачења Србије десио се велики скандал.

ПРОНАШЛИ СУ КРИВЦА: Непосредно пре извлачења Србије на жребу чули се звучи из порно филма, а сада је јасно ко је то урадио

screenshot / uefa

Док је Брајан Лаудруп отварао куглицу са именом Србија, у преносу се зачули гласни звуци из порно филма. Могло се чутуи како жена гласно стење, а видели смо да су се Давид Силва и Брајан Лаудруп суздржавали да се не насмеју.

Снимак је постао виралан и већа вест од самог исхода жребања, а јавио се и човек који тврди да стоји иза целе ујдурме.

У питању је Данијел Џарвис, популарни јутјубер, који је на својим страницама на друштвеним мрежама у „лајву“ показао како је спремио изненађење за све у Хамбургу. Тако су они који су њега пратили за време жреба могли да виде како телефоном некога позива, а потом се види како поменути звукови из филмова за одрасле фрапирају легенде.

Џарвис је иначе познат по „пренковима“ и често су управо у вези са спортом, тако да је више пута прекидао неке од спортских догађаја и добијао забрану присуства.

БОНУС ВИДЕО: ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (1)

РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!