ЗНА И УМЕ ЛУКА ЈОВИЋ: Српски нападач постигао гол за Милан, а онда и асистирао (ВИДЕО)

02. 12. 2023. у 21:58 >> 22:56

ЧЕСТО је Лука Јовић знао да буде мета критика у Италији, али сада је заслужио похвале због првог гола који је постигао у дресу Милана.

Српски репрезентативац је у 43. минуту затресао мрежу ривала. Он је натрчао једну одбијену лопту и волејем је послао иза леђа Стефана Туратија.

Јовић се, међутим, није на томе зауставио.

У победио од 3:1, он је остварио и асистенцију - после лукаве акције росо-нерих, у 74. минуту Лука Јовић је омогућио Томорију да постигне гол за 3:0 (ВИДЕО).

Претходно је и Пулишић у 50. минуту био стрелац за домаћине, док је осам минута пре краја Брешианини постигао утешни погодак за госте.

Лука Јовић је до сада одиграо осам мечева у Серији А и овај учинак гол + асистенција сигурно ће му ово много значити на пољу самопоуздања за наредне утакмице.

Такође, вреди истаћи да му је ово био трећи везани старт у првенству, што је доказ да му тренер Стефано Пиоли све више верује.

На табели Серије А, Милан је трећи са 29 бодова. Другопласирани Наполи је одиграо меч мање, а има 32 бодова, док Јувентус води са 33, уз исти број утакмица као Јовићева екипа.

БОНУС ВИДЕО: БУРАН УВОД У БЕРНУ: "Препуцавање" навијача Јанг бојса и Црвене звезде