ШОК У МАДРИДУ: Играчи једва чекају да Карло Анћелоти напусти Реал
Необичне ствари дешавају се у Реалу из Мадрида...
ФОТО: Танјуг/АП
Још увек се не зна каква судбина чека Карла Анћелотија у Реалу из Мадрида, а све чешће помиње се да би могао да преузме репрезентацију Бразила.
Италијански стручњак је протеклих дана говорио да ће чекати до краја, да има довољно времена за одлуку и о посебној наклоности према "краљевском клубу", иако га у бразилском фудбалском савезу спремно чекају након што се заврши сезона.
Атлетик тврди да није све бајно у свлачионици Реала, наводно тројица играча желе га на новој позицији.
Претпоставља се да је реч о Бразилцима, који би волели да их он води у репрезентацији и да заједно покушају да освоје Светско првенство 2026. године.
Винисиус, Родриго и Едер Милитао сматрају се играчима који, за разлику од осталих, једва чекају да Анчелоти напусти Реал јер би то значило да ће преузети њихов национални тим. Осим тога, неће бити на губитку све и да се то не догоди и да остане на клупи Реала.
Бразил од 2002. године чека на титулу на Мундијалу, сада има сјајну генерацију, која би могла коначно да се попне на светски трон.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ ОВО БАШ И НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта је управо саопштио Рафаел Надал (ВИДЕО)
01. 12. 2023. у 15:08
КУЦА ЧИЧАК ГЛЕДАО ПАРТИЗАН! Цео Земун га тражио, а он у Арени на кошарци
01. 12. 2023. у 12:09
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај
НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.
21. 12. 2025. у 09:04
ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРИ ПЛАЧУ! Звездаш довео деду од 96 година први пут на стадион Партизана - оно што се тамо десило, сви ће памтити (ВИДЕО)
Најновије вести из фудбала - прилично су емотивне.
22. 12. 2025. у 16:43
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)