СРАМАН ПОТЕЗ БАЈЕРНА? Баварци не желе да продуже уговор са легендом клуба

Филип Милошевић

22. 11. 2023. у 15:26

Челници фудбалског клуба Бајерн не планирају на крају сезоне да продуже уговор са искусним нападачем Томасом Милером, преноси немачки Билд.

СРАМАН ПОТЕЗ БАЈЕРНА? Баварци не желе да продуже уговор са легендом клуба

ФОТО: Танјуг/АП

Милер (34) има уговор са Бајерном до 30. јуна 2024. године. Он је раније најавио да жели да игра до јуна 2025. године.

Међутим, руководство Бајерна не планира да понуди нови уговор немачком репрезентативцу. Он у Бајерну годишње бруто зарађује око 11 милиона евра (бруто 20 милиона евра).

- Сачекаћу још неколико недеља и онда ћу то моћи да коментаришем. Желим још да играм, забављам се на терену и надам се да се то види - рекао је Милер.

Немачки медији наводе да би искусни фудбалер могао да потпише краткорочан уговор са Манчестер јунајтедом, који је годинама покушавао да ангажује Милера.

Милер је члан Бајерна од 2008. године. Он је за први тим клуба из Минхена одиграо 680 утакмица и постигао је 237 голова. Са Бајерном је освојио 32 трофеја.

За репрезентацију Немачке наступио је на 126 мечева и 45 пута се уписао у листу стрелаца. Са репрезентацијом Немачке био је светски шампион 2014. године.

БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

МАРИЋ ПОНИЗИО БЛОКАДЕРЕ ЗБОГ ЈЕДНОГ СНИМКА: Ово је револуција за оне без мозга