"ДАЈТЕ НАМ СРБИЈУ БЕЗ ХРВАТСКЕ"! Енглези открили са ким би волели да играју на Европском првенству

Енглески медији, тачније Скај спортс сматра да би за Енглеску најбоља група на ЕУРО 2024 била она у којој би се нашле Албанија, Словенија и Србија.

ДАЈТЕ НАМ СРБИЈУ БЕЗ ХРВАТСКЕ! Енглези открили са ким би волели да играју на Европском првенству

ФОТО: М. Вукадиновић

Неко ће рећи потцењивачки, а неко и реално, с обзиром на то да смо у групи са Литванијом, Бугарском, Црном Гором и Мађарском једва као другопласирани прошли у Шампионат.

То значи да Србију сматрају најслабијим тимом из најслабијег "шешира".

С друге стране, најтежа би била она у којој би Енглеска играла против Данске, Холандије и Хрватске.

Наравно, Хрвати прво морају да се квалификују за турнир у Немачкој следећег лета.

Жреб је на програму 2. децембра, а "орлови" се налазе у четвртом шеширу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ИТАЛИЈА ПОЧЕЛА ТЕЖАК ПУТ ПОВРАТКА У ВРХ СВЕТСКОГ ФУДБАЛА: Младе наде враћају Азуре тамо где им је и место