АМЕРИ ОПЕТ УДАРАЈУ ПО НИКОЛИ: Јокић овако нешто заиста није заслужио (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић игра из дана у дан све боље, одушевљава велики део света, међутим, има и оних који му успех у САД не праштају.
FOTO: Tanjug/AP
Аналитичари ЕСПН-а као да не виде све што на терену ради НИкола Јокић, није маркетабилан, нема велику армију на друштвеним мрежама, те је за новинара Џеја Вилијамса Србин готово па невидиљив.
- Када се прича о томе ко је сада главни кандидат за МВП мислим да су ту у круги Џејсон Тејтум и Кевин Дурент. Мислим да је Дурент имао опет сјајне поене протекле ноћи, док је игра Џејсона Тејтума отишла на сасвим други ниво. Има много више пикенрола, константан је, има га свуда. Бостон је тренутно најбољи тим у лиги, у НБА. Играју као најбољи тим на истоку. Делују веома опасно у офанзиви, и Холидеј је кључан у њиховој одбрани - рекао је Вилијамс.
Можда би те речи имале неку тежину да Денвер и Бостон немају идентичан скор - девет победа и два пораза.
Никола Јокић налази се у врху сва три параметра, када су у питању поени, скокови и асистенције. Дурент је четврти по поенима (30,1), али далеко ван топ пет у остала два кључна параметра.
Тејтум је девети по поенима (28,5), као и у по асистенцијама и скоковима.
Изгледа да је кампања против центра Денвера ове сезоне почела баш рано.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
"БОСНА КАНТА ЗА НАПУЦАВАЊЕ": Саво Милошевић "разапет" после брукања у Луксембургу
17. 11. 2023. у 11:19
ШТА, КАКО И КАДА? Ево са ким ће Новак Ђоковић играти полуфинале Завршног мастерса
17. 11. 2023. у 09:22
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)
Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.
11. 03. 2026. у 12:11
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (1)