"ЧЕСТИТАМ МУ НА ПРВЕНЦУ, АЛИ..." Ево шта је Игор Дуљај поручио јунаку победе над Чукаричким у 96. минуту

12. 11. 2023. у 22:07

ФУДБАЛЕРИ Партизана наставили су низ победа, пошто су у 15. колу Суперлиге Србије у Хумској победили Чукарички са 2:1, и то на драматичан начин - голом Михајла Илића у шестом минуту судијске надокнаде времена. О њему је тренер црно-белих Игор Дуљај имао шта да каже.

ЧЕСТИТАМ МУ НА ПРВЕНЦУ, АЛИ... Ево шта је Игор Дуљај поручио јунаку победе над Чукаричким у 96. минуту

Дуљај је изјавио да победу поклања породици легендарног фудбалера Партизана Мустафе Хасанагића, који је преминуо јутрос у 83. години.

"Што се дуела тиче, честитам Чукаричком и колеги који је одлично водио и спремио утакмицу. Пријатно сам изненађен колико је било навијача... Овакве утакмице граде јунаке. Сви играчи су уз навијаче јунаци. Ово је фудбал и због овога људи долазе на стадионе. Илићу честитам на првенцу, али нека мало одбрани гол, остало ћемо лако", рекао је Дуљај за ТВ Арена спорт.
   Тренер Чукаричког Игор Матић је изјавио да сматра да је утакмица била егал.
"Прво полувреме припало је Партизану, друго нема. Мислим да нисмо заслужили да изгубимо. Тешко је доминирати против Партизана, јер је то  једна квалитетна екипа и противник. Идемо даље, морамо да наставимо да радимо", истакао је Матић.

Партизан је остао први на табели и има 40 бодова, док су "брђани" на деветом месту са 17 бодова.

Партизан - Чукарички 2:1 (1:1)

Стадион: Партизана. Гледалаца: 6758. Судија: Данило Николић. Стрелци: Салдања 21, Илић 96 (Партизан) - Миладиновић 83 (Чукарички)

Партизан (4-2-3-1): Јовановић - Филиповић, Илић, Марковић, Антић - Кануте (од 66. Шћекић), Белић - Северина (од 71. Калулу), Натхо (од 80. Мениг), Захид - Салдања (од 80. Николић).

Чукарички (4-2-3-1): Филиповић - Станковић, Ковачевић, Врањеш, Тошић - Сисоко, Ковач - Ендијае (од 61. Никчевић), Миладиновић (од 88. Јовановић), Ивановић (од 90+5. Суботић) - Адетунџи (од 87. Цветковић).

БОНУС ВИДЕО: Селектор фудбалера Србије Драган Стојковић упутио Новостима честитку за 70. рођендан

РЕШИЛА ДА ПРОГОВОРИ! Због ње је химна Русије интонирана у Београду, па одједном прекинута - ево шта шампионка Европе сад каже о томе (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

08. 05. 2024. у 16:41