КАД СРБИН РАСПАЛИ ПО ЛОПТИ: ТВ коментатор "одлепио" после шута Лазара Самарџића (ВИДЕО)

12. 11. 2023. у 18:23

Фудбалери Удинезеа одиграли су на свом терену нерешено, 1:1, против Аталанте, а домаћин је повео голом Валаса у 44. минуту на асистенцију српског репрезентативца Лазара Самарџића.

КАД СРБИН РАСПАЛИ ПО ЛОПТИ: ТВ коментатор одлепио после шута Лазара Самарџића (ВИДЕО)

Самарџић је претходно сјајним ударцем уздрмао пречку супарничког гола.

Бод Аталанти донео је Едерсон поготком у другом минуту надокнаде времена (ВИДЕО).

Аталанта је пета на табели са 20 бодова, а у наредном колу на свом терену играће са Наполијем. Удинезе је 16. са 11 бодова, а у наредном колу гостоваће Роми.

Фудбалери Фиорентине победили су данас на свом терену Болоњу са 2:1, у утакмици 12. кола Серије А.

Голове за Фиорентину постигли су Ђакомо Бонавентура постигао у 17. и Николаса Гонзалес из пенала у 48. Једини стрелац за госте био је Џошуа Зиркзе у 33. минуту из једанаестерца.
Екипа из Фиренце тренутно заузима шесто место на табели Серије А са 20 бодова. Болоња има два бода мање на седмом месту. За екипу Фиорентине је цео меч одиграо српски репрезентативац Никола Миленковић.
Фиорентина ће у наредном колу гостовати Милану, док ће Болоња играти са Торином.

Емполи је раније данас на гостовању победио Наполи са 1:0. Касније играју Лацио - Рома и Интер - Фрозиноне.

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

ПРОРОЧАНСТВО СЕ ИСПУНИЛО: Нека се Запад спреми! Он је нови руски министар спорта - жели да окречи Кремљ у бело и врати Јулијански календар

Недуго након што је председник Русије Владимир Путин потписао указ о именовању Михаила Мишустина за премијера Руске Федерације, постало је познато и ко ће бити нови руски министар спорта.

14. 05. 2024. у 20:28