СРБИН СТРЕЛАЦ У ВЕЛИКОМ ДЕРБИЈУ: Андрија Живковић дао гол на мечу Олимпијакос - ПАОК (ВИДЕО)

Танјуг

05. 11. 2023. у 22:12

ФУДБАЛЕРИ ПАОК-а победили су ове недеље у Пиреју екипу Олимпијакоса резултатом 4:2 у дерби мечу 10. кола грчке Суперлиге.

Голове за тим из Солуна постигли су српски репрезентативац Андрија Живковић у 38, Брендон Томас у 56. из пенала и 65. и Магомед Оздоев у 78. минуту.

Бивши играч Партизана био је стартер за ПАОК, а замењен је у 89. минуту. Голман Живко Живковић је цео меч провео на клупи за резерве.

Код домаћих, у листу стрелаца уписали су се Константинос Фортунис у 86. и Јоргос Масурас у осмом минуту надокнаде времена.

ПАОК се налази на четвртом месту на табели са 20 бодова, у наредном колу на свом терену играће са Панетоликосом. Олимпијакос је други на табели са 21 бодом, а у наредној рунди гостоваће Астерас Триполису.

У осталим мечевима 10. кола Суперлиге Грчке који су се играли ове недеље, постигнути су следећи резултати: Панетоликос - Астерас Триполис 0:1, Јањина - Волос 1:1 и Арис - Атромитос 1:3.

БОНУС ВИДЕО: Звезда као код своје куће - навијачка подршка и химна црвено-белих са разгласа

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35