ЈУНАЈТЕД СЛАВИ КАПИТЕНА: Бруно Фернандеш донео тријумф "црвеним ђаволима" у Лондону (ВИДЕО)

04. 11. 2023. у 16:08

НЕ игра добро Манчестер јунајтед ове сезоне. Ипак, "црвени ђаволи" успели су да остваре важан тријумф у 11. колу Премијер лиге против Фулама у гостима - 1:0. Јунак победе био је Бруно Фернандеш.

ЈУНАЈТЕД СЛАВИ КАПИТЕНА: Бруно Фернандеш донео тријумф црвеним ђаволима у Лондону (ВИДЕО)

Нису изабраници Ерика тен Хага блистали ни на овом сусрету, али најважније за њих је да су три бода однели кући и прекинули серију од два везана пораза - Манчестер сити (0:3) и Њукасл (0:3).

Јунајтед је добро почео меч на "Крејвен Котиџу". Играо се 11. минут када је Скот Мектомини постигао гол. Ипак, морале су да реагују судије из ВАР собе и погодак је поништен због минималног офсајда у коме се нашао шкотски репрезентативац.

До промене резултата у првом полувремену није дошло. Наставак утакмице донео је више узбуђења. Фулам је имао две добре прилике преко Жоаа Палиње и Харија Вилсона, но у оба наврата одлично је реаговао Андре Онана и тако сачувао мрежу нетакнутом.

Када су сви помислили да ће гости први пут ремизирати ове сезоне у Премијер лиги на сцену је ступио капитен тима и затресао мрежу ривала. Фернандеш је у првом минуту надокнаде искористио лоше исцупавање лопте дефанзивца домаћег тима, примио је лопту на 16 метара, направио сјајан лажњак и шутирао неодбрањиво.

Јунајтед је после овог тријумфа седми на табели са 18 бодова, док "колибари" заузимају 14. позицију са 12.

БОНУС ВИДЕО: Звезда као код своје куће - навијачка подршка и химна црвено-белих са разгласа