УЖАС! Фудбалер Мачве доживео инфаркт на терену током меча Купа Србије
Фудбалери Мачве из Шапца и Младости ГАТ одиграли су меч шеснаестине финала Купа Србије, где је екипа из Новог Сада славила са 1:0, али где је резултат био у скроз другом плану због једне драме која се одиграла на терену.
Фото: ФК Мачва
Наиме, Илајџа Пас је доживео инфаркт. Према писању "Телеграфа", он је 15 минута пре краја пао на терен док нико није био око њега и то само пар минута након што је ушао као резерва.
Лекари су му одмах помогли, а он је експресно пребачен у болницу у Шапцу и тамо је утврђено да је доживео срчани удар. Пис је рођен 2003. године у Нигерији, а овог лета је стигао у Мачву из ОФК Београда. Висок је 183 центиметра, игра на позицији офанзивног везисте.
Пис је одмах одвезен у Ваљево на даље прегледе, а раније ове сезоне он је постигао свој једини гол у Мачви баш против вечерашњег противника. Његов клуб се није оглашавао о стању нигеријског фудбалера.
ВРЕДИ ПОКУШАТИ: Тикет са ВЕЛИКОМ квотом и још већим ДОБИТКОМ!
ЗА данас смо вам издвојили три предлога који дају одличну укупну квоту.
17. 12. 2025. у 09:30
БУРА У СПОРТУ! Једна држава најстроже забранила да се овај број ИКАДА ВИШЕ користи на дресовима, да ли ће сад и друга?!
Најновије вести из Немачке личе на недавне из Италије.
17. 12. 2025. у 14:15
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)