"РАДО БИСМО ПОМЕРИЛИ ОВАЈ МЕЧ!" Жарко Лазетић пред долазак ТСЦ-а на Маракану: Не побеђује Звезда онако убедљиво како је то навикла...
Тренер фудбалера ТСЦ-а Жарко Лазетић изјавио је на конференцији за медије пред утакмицу са Црвеном звездом, да његовом тиму неће бити лако али да предстојећи меч гледа као изазов.
ФОТО: М. Вукадиновић
Црвена звезда ће дочекати екипу ТСЦ на стадиону “Рајко Митић” у среду, 1. новембра од 19 часова у оквиру раније померене утакмице осмог кола Суперлиге Србије.
"Неће бити лако, али привилегија је играти на највећем стадиону на коме Звезда није изгубила већ 5-6 година и на који се иде једном годишње. Овај меч посматрам као прилику и изазов. Припремајући се за њега видели смо да Звезда излази из кризе и напредује, иако не побеђује онако убедљиво како смо од њих навикли", истакао је Лазетић.
Он је констатовао да ће Звезда сигурно бити свежија од ТСЦ-а, коме је ово трећа утакмица у шест дана, док је противнику имао неки дан више за одмор, што прави разлику.
"Нисмо пресрећни због момента у коме се утакмица игра и радо би је померили, али прилагођавамо се. Практично смо имали један дан за припрему меча који се у идеалним условима спрема десет дана. Тако је како је и покушаћемо да са што мање детаља оптеретимо играче и да им дамо само основне информације и да будемо што више своји", изјавио је Лазетић.
"Очекујем тежак меч, играмо против Звезде на Маракани и неће бити лако. Покушали смо да се спремимо и опоравимо што брже и боље и надамо се резултату повољном по нас. Против Звезде смо одиграли тежак меч 1:1, на коме сам ја уз асистенцију Раткова постигао гол и памтим буквално сваки детаљ са те утакмице и волео бих да се тај сценарио понови без обзира ко би постигао погодак, само да остваримо добар резултат", закључио је Јовановић.
Подсетимо, Црвена звезда у овај меч улази као другопласирана на табели са 27 бодова, ТСЦ је трећи са 22.
БОНУС ВИДЕО: Звезда као код своје куће - навијачка подршка и химна црвено-белих са разгласа
Препоручујемо
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)