ЛЕКЦИЈА ФУДБАЛА ПАРТИЗАНОВИХ ОМЛАДИНАЦА: Црно-бели разбили ривала и заказали дуел са Шерифом

25. 10. 2023. у 19:50

ОМЛАДИНЦИ ФК Партизан остварили су убедљиву победу у ревншу плеј-офа Лиге шампиона против румунске Крајоеве са 4:0.

Црно-бели су тријумфовали у првом мечу као гости са 1:0. Оправдали су улогу фаворита и у другом мечу и потпуно заслужено и убедљиво дошли до наредне фазе такмичења у стази шампиона.

Домаћин је фантастично отворио дуел, пошто је Богдан Мирчетић у 8. минуту затресао мрежу ривала. Већ тада је било јасно да се гости неће добро провести у Београду.

Мрежа Крајове се у првом полувремену није више тресла, али зато јесте у другом и то три пута. Најпре је у 52. минуту Огњен Угрешић дуплирао вођство, да би 10 минута касније Петар Петровић повисио на 3:0. Коначан резултат утакмице поставио је Димитрије Јанковић.

Партизан ће се у финалу стазе шампиона у елитном такмичењу састати са молдавским Шерифом који је са укупних 6:0 био бољи од казахстанског Турана.

БОНУС ВИДЕО: Селектор фудбалера Србије Драган Стојковић упутио Новостима честитку за 70. рођендан