''ОРЛИЋИ'' СИГУРНИ: Фудбалери Србије до 17 година савладали Луксембург у оквиру квалификација за ЕП

24. 10. 2023. у 21:30

Кадетска фудбалска репрезентација Србије победила је данас у Старој Пазови селекцију Луксембурга резултатом 3:0 (2:0) и тако изборила пласман у заврпну рунду квалификација за пласман на Европско првенство.

ОРЛИЋИ СИГУРНИ: Фудбалери Србије до 17 година савладали Луксембург у оквиру квалификација за ЕП

После победе у првом колу против Азербејџана (5:1), изабраници селектора Јована Дамјановића савладали су Луксембург са 3:0 (2:0) и тако коло пре краја оверили пласман у елит рунду квалификација.

Одлука о победнику меча пала је у првом полувремену када је најпре Алекса Василић крунисао једну добру акцију "орлића", играо се 33. минут, а само неколико минута касније (37.), после сјајне контре Уроша Ђорђевића и лепе асистенције, Богдан Костић је дуплирао предност Србије.

У наставку меча није било пуно прилика, Србија је контролисала дешавања на терену и пред крај меча (86.), преко Елдина Бајрамовића успела да повећа предност из првог полувремена за коначних 3:0.

У другом мечу дана Словенија је савладала Азербејџан (3:0), а у 3. колу Србија се 27. октобра од 14 часова састаје са Словенијом.

БОНУС ВИДЕО: СЕЋАЊЕ НА НИКИТУ: Драган Никитовић, легендарни спортски новинар, напустио нас је пре 26 година

МИТРОВИЋЕВ АЛ ХИЛАЛ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ УСПЕХА: Плави талас има прилику да освоји титулу без иједног пораза!

МИТРОВИЋЕВ АЛ ХИЛАЛ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ УСПЕХА: ''Плави талас'' има прилику да освоји титулу без иједног пораза!

УКОЛИКО данас остану непоражени против Ал Вехде у последњем колу Професионал лиге (20.00), фудбалери Ал Хилала ће освојити титулу без иједног пораза.

27. 05. 2024. у 14:12 >> 14:12

СВЕТ ОСТАО ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Александер Зверев прво урадио када је победио Рафаела Надала на Ролан Гаросу

Рафаел Надал је изгубио већ у 1. колу Ролан Гароса, гренд слема који је остварао рекордних 14 пута, а онда се, пре његовог обраћања, десила једна емотивна сцена.

27. 05. 2024. у 18:57