ПАРТИЗАН ПОБЕДИО У ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ: Кадети црно-белих славе Елдина Бајрамовића

14. 10. 2023. у 17:06

КАДЕТИ ФК Партизан победили су Црвену звезду у вечитом дербију са 2:1 у Спортском центру "Телеоптик".

Црвено-бели су били ти који су први стигли до предности. Играо се 29. минут када је Урош Ђорђевић затресао мрежу црно-белих.

Кључни тренутак утакмице десио се на старту другог дела игре када је тренер Партизана Ђорђије Ћетковић у игру увео Елдина Бајрамовића.

Испоставило се да је он постао херој утакмице, пошто је постигао два гола којима је донео тријумф клубу из Хумске. Гол Звезде је погодио најпре у 62. минуту, да би погодак вредан три бода постигао у 85.

Партизан је после 10 кола лидер на табели са 28 бодова колико има и другопласирана Војводина. Црвена звезда је на четвртом месту са 21 бодом, али има утакмицу мање од водећег двојца.

БОНУС ВИДЕО: ПРЕД ОДЛАЗАК У СВЛАЧИОНИЦУ Овако је Партизан дао гол у Крушевцу

ЈОКИЋ И ДЕНВЕР ПОКАЗУЈУ ЗАШТО СУ ШАМПИОНИ: Кошаркаши Минесоте нису навикли да играју под оваквим притиском

У ноћи између недеље и понедељка кошаркаши Минесоте ће угостити Денвер у круцијалној четвртој утакмици полуфинала Западне конференције (2:00).

12. 05. 2024. у 12:45