ХАОС У ЛИГИ ШАМПИОНА АЗИЈЕ! Александар Митровић заблистао, па "нокаутиран" у општем метежу (ВИДЕО)

03. 10. 2023. у 19:17 >> 20:11

Александар Митровић блиста у новом клубу: откако је стигао ФК Ал Хилал бриљира и у првенству Саудијске Арабије, али и у азијској Лиги шампиона. Али, у њој је доживео и велику непријатност.

ХАОС У ЛИГИ ШАМПИОНА АЗИЈЕ! Александар Митровић заблистао, па нокаутиран у општем метежу (ВИДЕО)

twitter / baytAlhilal

У другом колу елитног такмичења, ФК Ал Хилал је, са Србином у нападу, гостовао иранском Насађију.

И, већ на самом старту, "Митар" је затресао мрежу...

... али је тај погодак поништен због офсајда.

Ипак, није дуго прошло - а Митровић је дао гол који се важио.

Играо се 18. минут када је Ал Бурајк идеално центрирао са десног крила, а српски репрезентативац главом донео 0:1 својој екипи:

Међутим, није све било "мед и млеко" за нашег аса.

Средином првог полувремена, једна свађа на терену прерасла је у велики метеж, током ког је Митровић добио ударац у главу.

Пао је на тло, умешали су се потом и дотад мирољубиви играчи, попут Нејмара, а судије су имале пуне руке посла.

На крају, уз Митровића који се опоравио и наставио да игра, црвене картоне су добили домаћи фудбалер Хушманд због поменутог насртаја, али и саиграч српског репрезентативца, Ал Фараж.

Митровић је играо све до 90. минута, када је замењен, и то при вођству Ал Хилала од 0:2, услед поготка који је Нејмар постигао у 59. минуту. А меч је завршен са 0:3 у корист гостију, јер је управо фудбалер који је заменио Србина, Ал Шехри, затресао мређу иранског клуба у трећем минуту судијске надокнаде времена.

Подсетимо, у првом колу, Иранци су победили индиски Мумбај сити у гостима са 0:2, а тим за који наступају Митровић, Сергеј Милинковић Савић (овога пута ван протокола) и Нејмар, одиграо је 1:1 на свом терену против Навбхароа из Узбекистана. Зато после ове утакмице, а победе Навбахора над Индијцима од 3:0, табела гласи: Ал Хилал 4 бода, Навбахор Наманган такође 4, Насађи Мазандаран 3, а Мумбај сити 0.

Бонус видео: ВЕЛИКА ФРКА НА МАРАКАНИ: Ружне сцене обележиле крај 169. "вечитог дербија"

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:49