ПЕРЕЗ СЕ ЛИЧНО ИЗВИНИО: Председник звао телефоном нападача Ђироне, за разлику од кошаркаша Партизана

Реал Мадрид је лако прескочио Ђирону у суботу увече. Дотадашњи лидер на табели шампионата Шпаније је лако пао пшред "краљевским клубом" на свом терену, изгубио глартко 0:3, али догађај из финиша меча је ипак обележио то вече и јучерашњи дан. Наиме, Наћо Фернандез је у 92. минуту крвнички стартовао на нападача домаћих Портуа, добио директан црвени картон, али и салву оптужби јавности.

ПЕРЕЗ СЕ ЛИЧНО ИЗВИНИО: Председник звао телефоном нападача Ђироне, за разлику од кошаркаша Партизана

ФОТО: АП

Ипак, та иста јавност је реаговала на догађаје који су уследили. Наиме, председник Реала Флорентино Перез је лично позвао нападача Ђироне, извунио му се у име клуба, свог играча, а јавно извињење су упутили и Наћо, као и тренер Карло Анчелоти.

Нажалост, овакав господски потез Флорентина Переза је изостао 27. априла обе године када су кошаркаши његовог клуба тешко поднели други пораз на свом паркету од Партизана, када је Серхио Љуљ изазвао инцидент безобзирним фаулом над Пантером, а Гершон Јабуселе доливао уље на ватру. Сви знамо шта је било после тога. Реал је преко црно-белих отишао на фајнал-фор у Каунас и тамо постао шампион Европе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.

23. 07. 2026. у 21:53

Коментари (0)

ЛУИС ЈЕ УМИРАО САТ ВРЕМЕНА ЧЕКАЈУЋИ ХИТНУ ПОМОЋ! Певач у тренутку несреће још увек дисао - 15 лета касније испливали детаљи