СЈАЈНЕ ВЕСТИ ИЗ ХОЛАНДИЈЕ: Голман РКЦ-а се успешно опоравља од тешке повреде

Танјуг

01. 10. 2023. у 14:35

ЧЕЛНИЦИ холандског фудбалског клуба РКЦ Валвајка саопштили су данас да се голман Етјен Весен успешно опоравља после повреде коју је доживео у финишу меча против Ајакса који је прекинут у суботу увече у 86. минуту.

Он је добио ударац углавом након судара са нападачем "копљаника" Брајаном Бробијем.

- После синоћњег саопштења, данас можемо да известимо да је наш голман Етјен Весен имао лаку ноћ и да је наставио да се опоравља. За Етјена је за сад важно да може да се опорави у миру у наредним сатима и данима. Стога бисмо желели да вас замолимо да њему и његовој породици дате времена и одмора за ово. У име свих унутар РКЦ Валвајка, желимо Етјену и свим људима око њега да имају много снаге. Надамо се да ћемо га ускоро поново видети у клубу - стоји у клупском саопштењу

Подсетимо, утакмица је прекинута у 86. минуту при резултату 3:2 за госте из Амстердама и још увек није познато кад ће се наставити.

БОНУС ВИДЕО: Кореографија "делија" у бојама српске заставе