РАСУЛО ПРЕД ЗВЕЗДУ: Капитен Јанг бојса изнео прљав веш из свлачионице Швајцараца
ЦРВЕНОЈ звезди не цветају руже, два изгубљена меча у домаћем шампионату од Вождовца и Чукаричког су уздрмала чету Барака Бахара, која не личи на онај тим из припремног периода.
Танјуг/АП
Изгубио је шампион Србије и у Манчестеру од најбољег тима у Европи, али прво полувреме после ког су имали предност је вратило наду да ће опет сунце огрејати "Маракану".
За разлику од Звезде, њихов наредни ривал у Лиги шамппиона Јанг бојс је у потпуном расулу, па су наставили да посрћу и у националном шампионату, а последњи пораз у низу од Сент Галена 1:2 је долио уље на ватру.
Капитен Јанг бојса Фабијан Луштенбергер и даље је на клупи, између статива је други голман Фон Балмос, што се не допада играчима актуелног шампиона.
Управо је Луштенбергер изнео прљав веш из свлачионице шампиона, а онда је и тренер Рафаел Вики морао пред новинаре.
- Не, играч никад није задовољан кад не игра. Већ сам то рекао, увек се ради о комуникацији. Покушавам са сваким играчем да разговарам и остварим добар однос. Комуникација са њим је веома јасна од прошлог марта. То што није играо, то је мој избор, мало се и штедимо. Он ипак добро ради, има своју улогу и његове речи имају тежину - рекао је тренер Швајцараца.
Јанг Бојс ће до утакмице са Црвеном звездом у Београду 4. октобра одиграти још једну у домаћем шампионату, где ће за три дана гостовати екипи Грасхоперса.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (1)