КИША ГОЛОВА У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Дерби северног Лондона без победника, Ливерпул ''меље'' док је Челси наставио по старом

24. 09. 2023. у 17:41

Фудбалери Арсенала и Тотенхема одиграли су 2:2 у 6. колу Премијер лиге.

КИША ГОЛОВА У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Дерби северног Лондона без победника, Ливерпул меље док је Челси наставио по старом

Дерби северног Лондона започео је аутоголом дефанзивца Тотенхема, Ромера, да би пред крај првог полувремена изједначио Сон. У наставку меча се на семафор уписао Сака са једне стране, односно други пут Сон са друге.

Фудбалери Челсија поражени су данас у Лондону од екипе Астон Виле резултатом 1:0 у мечу шестог кола Премијер лиге.  Једини гол на утакмици постигао је Оли Воткинс у 73. минуту. Челси је од 58. минута играо са фудбалером мање, пошто је искључен Мало Густо. Челси је у досадашњем делу сезоне забележио једну победу, два ремија и три пораза и тренутно се налази тек на 14. месту на табели са пет бодова. Астон Вила је шеста са 12.

Ливерпул је на свом терену победио Вест Хем 3:1. Голове за Ливерпул постигли су Мохамед Салах у 16. из пенала, Дарвин Нуњез у 60. и Диого Жота у 85. минуту. Једини стрелац за госте био је Џерод Бовен у 42. минуту. Ливерпул је други на табели са 16 бодова, док је Вест Хем седми са 10.

Брајтон је на свом терену победио Борнмут 3:1, док су Арсенал и Тотенхем одиграли 2:2.

БОНУС ВИДЕО: ДУЉАЈ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Рекао сам играчима да нам је ово утакмица године