КАКАВ МЕЧ У ЛА ЛИГИ: Седам погодака у дуелу Максимовића и Митровића

24. 09. 2023. у 16:35

ХЕТАФЕ је након победе над Осасуном резултатом 3:2 и у текућем колу одиграо невероватан меч. Овога пута уписао је пораз 4:3 од Реал Сосиједада.

Српски репрезентативци Немања Максимовић и Стефан Митровић од старта су били у тиму из предграђа Мадрида.

Након ремија са Интеером у Лиги шампиона Сосиједад је смогао снаге и уписао сјајну победу.

Бивши играч Реала Такефуса Кубо је и довео Баскијце у вођство већ у 2. минуту, међутим после првих 45 минута гости су били у предности.

Карлес Алена и Борха Мајорал су преокренули и најавили узбуђења која нису мањкала ни у другом полувремену.

Одговор Сосиједада био је баш онакав какав су прижељкивали њихови навијачи.

Домаћи тим је показао велики нападачки потенцијал, офанзивну креацију и показао је да у Ојразабалу има јаког голгетерског адута. Овај фудбалер постигао је два гола (61, 88), а Браис Мендес је између погодака Ојразабала допринео да се овај нападачки ураган материјализује.

Пред крај, ипак, Хетафе је узвратио преко Дијега Рика, играо се 92. минут, и појавила се драма право ниоткуда, и неизвесност у погледу исхода меча. Гости су "загризли" у последњим минутима, али недовољно добро, и не довољно мудро да се и четврти пут пробије одбрана представника Шпаније у Лиги шампиона.

БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке