"НАЈГОРЕ ПОЛУВРЕМЕ У ПОСЛЕДЊИХ 20 ГОДИНА": Сраман текст Хрвата о гостовању Звезде у Манчестеру

20. 09. 2023. у 11:08

Црвена звезда се храбро носила са Манчестер ситијем, али изгледа да неки то нису желели да виде.

НАЈГОРЕ ПОЛУВРЕМЕ У ПОСЛЕДЊИХ 20 ГОДИНА: Сраман текст Хрвата о гостовању Звезде у Манчестеру

Ова утакмица била је повод хрватским медијима да поново жестоко ударе по шампиону Србије.

Низ текстова појавио се код комшија, а предњачио је портал Индеx.хр.

"Звезда је одиграла најгоре полувреме Лиге шампиона последњих 20 година и добила га 1:0" наслов је текста у ком се ниподаштава игра црвено-белих у првих 45 минута.

Хрватима ни то није било доста, па су искористили и пад концентрације најбољег појединца утакмице Омрија Глазера, те су жестоко увредили Израелца.

"Звездин голман одбранио чуда и онда пацерски кикснуо код два гола Ситија" наслов је текста у ком су новинари поменутог портала ударили по чувару мреже тима са Маракане.