ОТИШАО ЉУБИМАЦ "ДЕЛИЈА": Звезда се растала са једним од најпознатијих чланова ове генерације
Клуб са Маракане се опростио од играча који је био прави универзалац, пошто је могао да игра на свим позицијама.
ФОТО: Ђ. С.
Марко Гобељић провео је шест година у Црвеној звезди, али дошло је време за растанак.
Он ће каријеру наставити у грчкој Кифисији.
Црвено-бели су се Краљевчанину захвалили на свему и пожелели му срећу.
Марко Гобељић / ФОТО: М. Вукадиновић
- Након шест изузетно успешних година, Марко Гобељић и Црвена звезда се растају. Уписао је дефанзивац 233 наступа, док је 13 пута затресао мрежу противника и то не само у првенству, већ и на европској сцени. Гобеља, хвала ти и пуно среће у наставку каријере - написали су из Звезде на друштвеној мрежи "Х".
Гобељић је у Звезду дошао у лето 2017. године из крушевачког Напретка. Навијачи клуба са стадиона "Рајко Митић" посебно памте његов гол против ПСЖ-а у Лиги шампиона.
БОНУС ВИДЕО: ОРЛОВИ УШЛИ У АВИОН: Репрезентативци спремни за повратак у Београд
Препоручујемо
ПОГОДИЛИ СМО КВОТУ 39! Наши типстери доминирају! Ево нових предлога за мечеве на којима верујемо да неће бити победника
ДОМИНАЦИЈА!
27. 01. 2026. у 11:30
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!
Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.
26. 01. 2026. у 19:49
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)