ОФК ВРШАЦ ЖЕЛИ ПОБЕДУ ПРОТИВ МАЧВЕ: Шапчани играју добар фудбал, али долазе у нашу кућу

Јелена Баљак

08. 09. 2023. у 09:15

ОФК Вршац и Мачва данас од 16.30 часова на Градском стадиону у Вршцу отварају 6. коло Прве лиге Србије.

ОФК ВРШАЦ ЖЕЛИ ПОБЕДУ ПРОТИВ МАЧВЕ: Шапчани играју добар фудбал, али долазе у нашу кућу

Фото: ОФК Вршац

Биће то дуел екипа које се налазе на деоби четвртог места, те ће победа једну од њих задржати на врху табеле.

Након пораза од Инђије на домаћем терену у прошлом колу, Вршчани сада желе да се пред својом публиком врате на пут успеха. Несумњиво је да и Мачва тежи победи, тако да ће подно Вршачке куле бити одигран занимљив меч.

-Предност Мачве је то што су задржали екипу из прошле сезоне. Играју добар фудбал, али долазе у нашу кућу. У меч улазимо после добре игре у прошлом колу, у ком, нажалост, нисмо успели да освојимо бодове. Овога пута очекујем још бољу партију наших играча и, наравно, сва три бода – каже Миљан Ђуровић, помоћни тренер ОФК Вршца.

Иако је радни дан, млади играчи ОФК Вршца позивају публику да их, као и до сада, гласно бодре са трибина.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.

23. 12. 2025. у 14:30

Коментари (0)

ПОЛОМИЛИ СУ МИ РЕБРА И ВИЛИЦУ: Клавијатуриста брутално претучен у Загребу - насилници се скидали ГОЛИ