ЕНГЛЕСКА ГЛЕДАЛА У НЕВЕРИЦИ: Какав преокрет Ливерпула у Њукаслу, каква утакмица! (ВИДЕО)

27. 08. 2023. у 19:58

Више од сат времена Ливерпул је имао играча мање. До 81. минута је и губио. А на крају је освојио сва три бода у премијерлигашком окршају за памћење.

Фудбалери Ливерпула су, наиме, победили као гости екипу Њукасла, а резултат 2:1 у мечу трећег кола енглеске Премијер лиге, баш и не открива на први поглед какав је трилер био у питању.

Њукасл је, после великог кикса Александр-Арнолда повео у 25. минуту голом Ентонија Гордона, а само три минута касније Ливерпулов капитен Вирџил ван Дајк је добио директан црвени картон.

Деловало је тад да ће бодови остати у Њукаслу, али када је Алисон једном чудесном одбраном спасао мрежу гостију (ВИДЕО) - они највећи оптимисти међу присталицама екипе с "Енфилда" почели су да верују да је преокрет могућ.

Он се и догодио, у самој завршници.

Резервиста Дарвин Нуњез је прво изједначио врло прецизним ударцем (ВИДЕО) у 81. минуту, да би затим у трећем минуту судијске надокнаде, после додавања Мохамеда Салаха, новим голом донео победу Црвенима (ВИДЕО).
Ливерпул је победом стигао до седмог бода и четвртог места, док је Њукасл после другог пораза у низу остао на 13. месту са само три освојена бода.

БОНУС ВИДЕО: Кад химна Србије, "Боже правде", загрми у Русији...

УБИЈЕН АЛЕКСАНДР ПЕЛЕШЕНКО: Двоструки шампион Европе погинуо у Украјини

РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.

06. 05. 2024. у 15:30