МАТИЋ ДЕБИТОВАО У ФРАНЦУСКОЈ ЛИГИ: Србин и Рен испустили победу са играчем више

27. 08. 2023. у 15:54

Фудбалери Рена и Авра одиграли су нерешено 2:2 (2:1) у трећем колу француске Лиге 1, а српски фудбалер Немања Матић дебитовао је за домаћу екипу одигравши свих 90 минута.

Српски фудбалер Немања Матић био је стартер и одиграо је цео меч, а у 75. минуту добио је жути картон.

Некадашњи играч Манчестер јунајтеда, Немања Матић нашао се у стартној постави Рена а у 75. минуту меча је добио жути картон.

Рен је добро отворио меч, већ у 10. минуту меча се повели преко Лудовика Бласа. Само 14 минута касније семафор је показивао резултат 2:0. Чинило се да Рен и Матић на дебију за нови клуб имају све у својим рукама, међутим пред крај првог полувремена гости смањују на 2:1

Све је деловао да ће ово бити лака три бода за Рен, који је од 62 минута имао играча више, после другог жутог картона за Самјуела Грандсира.

Нису тако мислили фудбалери Авра, који су 70. минуту дошли до изједначење које су успели да сачувају до краја утакмице.

БОНУС ВИДЕО: ТРЕЋИ ШАМАР ШАМПИОНУ: Овако је Вождовац дао гол за 3:0 против Звезде

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44