ПЕТРОВИЋУ И ГРАНАДИ ДРАМА ПРОТИВ МАЈОРКЕ: Рајковић три пута вадио лопту из мреже

26. 08. 2023. у 22:22

ГРАНАДА је у драматичном мечу славила против Мајорке 3:2 у оквиру трећег кола Ла Лиге.

Домаћину је вођство донео Мигел Рубио у 12. минуту дуела. Могао је ривал до изједначења само шест минута касније, али је Ведат Мурићи промашио једанаестерац.

Ипак, успели су да поравнају резултат у 38. минуту, а Гранада је у другом полувремену два пута матирала Предрага Рајковића. Повео је домаћин головима Брајана Сарагосе у 46. и Мирта Узунија у 70. минуту са пенала.

Самјуел Кошта је у 87. минуту поставио коначан резултат. Српски голман Предраг Рајковић бранио је цео меч за Мајорку, док је Његош Петровић од 72. минута играо за Гранаду.

Наредни меч Гранада игра на гостовању против Реал Сосиједада, док Мајорка дочекује Атлетик Билбао.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00