НЕДАВНО СТИГАО, А ВЕЋ ОСВОЈИО ТРОФЕЈ: Меси преводио Интер Мајами до пехара (ВИДЕО)

20. 08. 2023. у 10:05

ЛИОНЕЛ Меси недавно стигао у Интер Мајами, а већ је успео да освоји први трофеј. Он и саиграчи су у финлу Лига купа победили Нешвил после бољег извођења пенала 10:9 (1:1).

Интер је први стигао до предности. У 23. минуту Аргентинац је постигао сјајан гол, његов 10. на седам утакмица у дресу клуба са Флориде.

Ипак, у 56. минуту Фафа Пико је успео Нешвилу да донесе изједначење и на тај начин одвео утакмицу у пенале.

Меси је и са беле тачке био сигуран, он је први шутирао у серији. На крају је голман Интера Дреј Календер био један од јунака. Одбранио је два пенала и постигао гол за победу.

Аргентинац је на овај начин стигао до 44. трофеја у богатој каријери што је рекорд у фудбалу.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“