СРБИН "УПРОПАСТИО" СВЕТКОВИНУ ЗА НЕЈМАРА: Због Владимира Стојковића навијачи Ал Хилала "чупали косу"

19. 08. 2023. у 22:44

НЕЈМАР је стигао у Ал-Хилал, за који игра и репрезентативац Србије, Сергеј Милинковић Савић, али велика свечност због доласка чувеног Бразилца није се претворила у велику "резултатску радост": за то се побринуо други од четири присутна Србина - Владимир Стојковић.

СРБИН УПРОПАСТИО СВЕТКОВИНУ ЗА НЕЈМАРА: Због Владимира Стојковића навијачи Ал Хилала чупали косу

Ал Хилал је на спектакуларан начин дочекао Нејмара, о чему су вас "Новости" раније током дана већ обавестиле (ВИДЕО), а онда је на ред дошла првенствена утакмица са Ал Феихом.

Госте са клупе предводи српски стручњак Вук Рашовић, а он је успео да тако организује игру своје екипе - да остане непоражен на терену великог фаворита.

За коначних 1:1 највише заслуга имао је поменути бивши репрезентивни голман Србије, Стојковић, који је одбранио седам од осам удараца који су ишли у мрежу коју је чувао.

Ал Феиха је притом повела голом Сакале у 15. минуту, Ал Хамдан је пет минута касније изједначио, а сви потоњи покушаји Милинковића Савића, Малкома и осталих домаћих играча, нису уродили плодом.

За госте је, иначе, од 87. минута заиграо и бивши фудбалер Црвене звезде, Милан Павков.

После два кола, оба ова тима имају по четири бода, а испред њих су, са по шест, Ал Итихад, Ал Ахли и Ал Етифак.

БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА И РЕАКЦИЈА: Овако је Лука Јовић реаговао на повике "делија"