МАТИЋ НАКОН ОДЛАСКА У НОВИ КЛУБ: ''Одмах ми се допала амбиција тима''
Српски фудбалер Немања Матић изјавио је на промоцији у француском Рену да је одлучио да дође у нови клуб због амбиција које су му представили.
фото: ЕПА
Рен је на име обештећења платио Роми два милиона евра, упркос жељи Мориња да искусни српски фудбалер остане у главном граду Италије.
Матић је потписао уговор на две године.
- Одмах ми се допала амбиција коју су овде показали, нарочито од стране тренера. Играо сам у великим тимовима и одлучио сам да дођем овде. Верујем да је право време за мене да се прикључим тиму попут овог. Стратегија тима и пројекат у целини су ме привукли. Једва чекам да почнем - истакао је Матић.
Некадашњи репрезентативац Србије има 35 година, а током каријере играо је за Колубару, словачке Кошице, холандски Витесе, Бенфику, Челси у два мандата и Манчестер јунајтед.
БОНУС ВИДЕО: Кошаркаши Србије кренули пут Кине
Препоручујемо
РЕВОЛУЦИЈА! Жена седа на клупу мушке фудбалске репрезентације Енглеске
18. 08. 2023. у 10:45
ИТАЛИЈА ИМА НОВОГ СЕЛЕКТОРА: Освајач титуле са Наполијем на клупи ''азура''
18. 08. 2023. у 09:48
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!
ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).
20. 03. 2026. у 07:10
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)