НЕСТВАРНО: Судије усред меча подвргнуте алко тесту, а онда је уследио шок
ГОТОВО да нема дана а да фудбалске навијаче не изненаде вести са терена. Ипак, овако нешто ни у најлуђој машти нису могли да замисле.
FOTO: Nebojša Paraušić
Летонски фудбалски савез доживотно је суспендовао двојицу судија. Реч је о Андрису Крастинсу и Сергеју Калмуки. Њима је доживотно забрањено да деле правду у надлежности тамошњег савеза. Наиме, они су посао обављали у пијаном стању.
Скандал се догодио на утакмици 3. лиге између Плавинас ДМ и Спортс јунајтед/ФК Цесис и сви који су били присутни су могли да виде да поменута двојица имају проблем да уопште стоје на ногама, а камоли да суде.
Фудбалери су реаговали и меч је прекинут, а позвана је полиција.
Она је дошла на лице места и подвргла главног арбитра и његовог помоћника алкотесту. Њиме је утврђено да у организму имају велики проценат алкохола (прек два промила) и они су приведени.
Летонски савез је експресно реаговао и изрекао жестоке казне уз изразе жаљења што се оваква ситуација догодила.
БОНУС ВИДЕО: БОГИЊА СТИГЛА У АРГЕНТИНУ: Месија и екипу дочекало на десетине хиљада одушевљених сународника
Препоручујемо
"А ДА ЈЕ ЂОКОВИЋ ОВО УРАДИО..." Србина би разапели да се он овако понашао на мастерсу у Синсинатију (ВИДЕО)
16. 08. 2023. у 18:21 >> 18:46
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)