ЛУДИЛО У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ Тренер желео да замени Митровића након пет минута, он одбио да изађе (ВИДЕО)

12. 08. 2023. у 17:53

ОДМАХ у првом колу Премијер лиге велико чудо на мечу Евертон - Фулам. Александар Митровић своју шансу чекао је са клупе, дочекао ју је у 58. минуту, а само пет минута касније умало је замењен, његов клуб је на крају ипак славио минималним резултатом 1:0.

ЛУДИЛО У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ  Тренер желео да замени Митровића након пет минута, он одбио да изађе (ВИДЕО)

Танјуг/АП

Самом одлуком да не уврсти Митровића у стартну поставу тренер Фулама изненадио је навијаче.

Ипак, снажни голгетер је шансу добио у 58. минуту, а са њом и капитенску траку.

Ипак, мало је недостајало да пет минута касније напусти терен.

Повредио је Митровић зглоб након једног скока, тренер је већ "скинуо" резервисту који је био спреман да истрчи на терен, судија је показао измену, али је Србин потом подигао руку, и јасно поручио Марку Силви да може да настави меч.

Једини гол на мечу постигао је Боби Рид у 73. минуту сусрета.

Митровић је започео акцију када је проследио лопту до Андреаса Переире, а овај је уклизао и додао је до Бобија Декордове-Рида, који је био сам у казненом простору и постигао гол без икаквих проблема са осам метара.

БОНУС ВИДЕО: Упаљени рефлектори на новом стадиону у Лозници