ХРВАТИ У ПАНИЦИ ЗБОГ "ГРОБАРА": Пуна мобилизација пред меч Хајдук - ПАОК
Догађаји који су потресли фудбалски свет у понедељак евидентно ће оставити трајне последице у организацији утакмица у наредном периоду.
ФОТО: КК Партизан/Твитер
Навијач АЕК-а страдао је након сукоба са бед блу бојсима у Атини, па је у Хрватској на врло озбиљан начин схваћен дуел Хајдук - ПАОК који је на програму у четвртак у Сплиту.
Према наводима "Слободне Далмације", полиција се налази у пуној мобилизацији како се не би догодио нити један пропуст, посебно јер постоји бојазан да би са навијачима солунског тима могли да дођу и гробари.
Познато је да су присталице Партизана и ПАОК-а у одличним односима, па су управо због тога у Хрватској забринути због потенцијалног хаоса или освете за дешавања са почетка недеље у Грчкој.
Сходно томе, полиција надзире све граничне прелазе, биће проверена свака већа групација људи која буде одговарала типу навијача, док ће се прилази Сплиту и "Пољуду" посебно контролисати.
Сличне мере биће предузете у уторак када АЕК допутује у Загреб, иако је номинално на сваком од ових сусрета присуство гостујућих навијача забрањено.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НИЈЕДАН СРБИН НИЈЕ ИМАО ОВУ ЧАСТ: Јокић испред Леброна, Дончића, Ембида, Карија...
10. 08. 2023. у 08:16 >> 08:19
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп
Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
04. 05. 2026. у 12:25
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (3)