ДА ЛИ ЈЕ НА ПОМОЛУ ФУДБАЛСКА БОМБА? Италијани пишу: Лука Јовић жеља Звезде
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде понизили су недавно Фиорентину (5:0) у пријатељској утакмици, а сада би шампион Србије могао да добије велико појачање из италијанског тима.
FOTO: M. Vukadinović
Наиме, синоћ се огласио Николо Скира, познати италијански новинар који се бави трансферима. Он је нагласио да црвено-бели желе да врате Луку Јовића.
Најпре је навијачки портал Фиорентине "Фирензе Виола" пренео да Црвена звезда у августу планира да ангажује српског репрезентативца и да му за почетак гарантује шест утакмица у групној фази Лиге шампиона.
Ипак, проблем је тај што клуб из Фиренце не жели да га да на позајмицу, већ хоће трансфер, а према специјализованом "Трансфермаркту" Јовићева вредност је 8.000.000 евра.
ФОТО: М. Вукадиновић
Иза њега је сезона у којој је било и успона и падова, па је на крају одиграо 50 мечева и на њима постигао 13 голова, међутим, није се издвојио као незаменљиви део тима, па се све време борио за минутажу са Кабралом.
Видећемо да ли га је партија Звезде толико купила да је почео да размишља о повратку у 25. години.
- Осећај је заиста диван, криво ми је што смо се показали у оваквом лоше светлу. Да смо допустили да нас Звезда у првих 25 минута, да кажем, разбије. Звезда је један модеран и млад тим, видели сте у каквом саставу су завршили утакмицу. Момци имају светлу будућност и ја им заиста желим пуно среће у Лиги шампиона. Бићу њихов верни навијач и надам се повратку на Маракану једног дана. Ако будем у ситуацији, наравно да ћу доћи да погледам неку утакмицу - рекао је Лука Јовић после меча у Београду.
БОНУС ВИДЕО: "МОЖДА СЛЕДЕЋИ ПУТ!" Бахар имао поруку за Звездине навијаче после победе над Напретком
Препоручујемо
АЛКАРАЗ И ЂОКОВИЋ И ДАЉЕ У "ЈУРЊАВИ": Овако изгледа најновија АТП листа
07. 08. 2023. у 08:48
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...
Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.
29. 01. 2026. у 07:00
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)