НИЈЕ СВЕ У ПАРАМА: Фудбалер шампиона Италије одбио понуду Ал Хилала
НАПАДАЧ Наполија и репрезентативац Нигерије Виктор Осимен одбио је понуду Ал Хилала из Саудијске Арабије по којој би недељно зарађивао нешто више од милион евра, преносе италијански медији.
ФОТО: ЕПА
Осимен је одлучио да без обзира на бројне понуде из Европе и Саудијске Арабије настави каријеру у Наполију са којим је прошле сезоне освојио титулу у Серији А.
Италијански медији подсећају да су челници Наполија као и нигеријски фудбалер раније више пута нагласили да је будућност Осимена везана са италијански клуб.
Нигеријски фудбалер има уговор са Наполијем до јуна 2025. године. Такође, наводи се да се Осимен претходних дана са својим менаџерима састао са председником клуба из Напуља Аурелијом де Лаурентисом, а главна тема разговора била је клаузула у уговору о висини обештећења за нигеријског репрезентативца. Наполи тражи да обештећење износи 150 милиона евра, а Осимен и његови менаџери 40 милиона евра мање.
Осимен је прошле сезоне био најбољи стрелац у Серији А са 26 голова.
БОНУС ВИДЕО: Статуа за Месија у Мар дел Плати
Препоручујемо
ЈУТЈУБЕР БИЈЕ ЗА СВЕ ПАРЕ: "Пребио" и УФЦ звезду, нека се спреми Фјури (ВИДЕО)
06. 08. 2023. у 08:26
КО СЕ ОВОМЕ НАДАО: Немања Матић на прагу новог клуба, иде код Хрвата?
06. 08. 2023. у 11:48
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.
23. 12. 2025. у 14:30
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)