ТСЦ СПРЕМАН ЗА БРАГУ: Екипа из Бачке Тополе убедљива против Радничког

03. 08. 2023. у 20:21

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а остварили су прву победу у новој сезони, пошто су убедљиво победили Раднички у Нишу са 3:0 у 2. колу Суперлиге Србије.

Након ремија са Партизаном у Бачкој Тополи (3:3), екипа Жарка Лазетића је дошла на југ наше земље по три бода и упсела је до њих да дође. Ово је важан тријумф пред историјски дуел бачкотополчана у квалификацијама за Лигу шампиона. Меч са Брагом игра се у уторак од 21 сат у Португалу.

Првих сат времена на "Чаиру" није било толико интересантно, али је последњих 27 минута протекло у доминацији гостију. У том периоду виђена су сва три поготка.

Мрежу Радничког најпре је затресао Александар Ћирковић у 63. минуту. Потом је 20 минута касније Марко Ракоњац постигао веома леп гол. Сјајним дриблингом се ослобдио чувара, потом је "боцнуо" лопту преко Димитрија Стевановића. Коначан резултат утакмице поставио је Никола Кувељић још једним ефектним голом из слободног урадца у 90. минуту.

Изабраници Николе Трајковића су лоше отворили сезону. Ово им је био други пораз, а још увек нису постили ни гол, након пораза у првом колу од Чукаричког (2:0).

Раднички у наредном колу гостује Партизану, док ТСЦ дочекује Раднички из Крагујевца.

БОНУС ВИДЕО: Дуљај после спектакла на ТСЦ - Партизан: Европска утакмица! За ово се долази на стадионе!