МИТРОВИЋ ХТЕО ДА СЕ БИЈЕ ЗБОГ ЂОКОВИЋА: Волим га кô брата, не знам реч којом бих га описао
АЛЕКСАНДАР Митровић веома цени и поштује Новака Ђоковић, а открио је како се због њега умало није потукао са саиграчима из тима.
FOTO: AP/Tanjug
Српски фудбалер је током гостовања у подкасту који води спортски коментатор Александар Стојановић истакао да емотивно доживљава Нолетове мечеве и да се умало није побио током чувеног финала Вимблдона 2019. године против Роџера Федерера.
- У Енглеској, за Ђоковића, па ја сам хтео да се побијем. Био сам на ивици да се побијем када је било оно финале Вимблдона против Федерера. Била је фрка, од 30 играча и стручног штаба целог, само ја и један голман Шпанац смо били за Ђоковића, сви остали за Федерера - рекао је Митровић.
Једва се суздржао тада популарни "Митрогол" да не уђе у клинч са неким саиграчем.
- У мени кува нешто... Кренули они да прозивају... И сад кад кажу људи нешто лоше за Ђоковића, ја сам спреман да се побијем. Волим га кô брата.
Није крио да му веома сметају критике на рачун Новака Ђоковића.
- Криво ми је што га људи оспоравају, па и код нас. Ја не знам реч којом бих га описао, добар човек, људина, фер-плеј играч, а увек му налазе нешто. Ево и сад се изнервирам кад причам. Што га више вређају, то га више гура. То је наш менталитет - закључио је Митровић.
Подсетимо, нападач Фулама ће, по свему судећи, остати у клубу из Лондона, иако је био близу да појача Ал Хилал.
БОНУС ВИДЕО: СЛАЛОМ ЗА НАЈЛЕПШИ ГОЛ: Букари за "петарду" Звезде против Војводине
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СРПСКИ ФУДБАЛЕР ПРЕД ТРАНСФЕРОМ КАРИЈЕРЕ: Италијански великан доводи Лазара Самарџића
01. 08. 2023. у 09:25
"СВИМА ЈЕ ГОВОРИО ИСТО": Газда Панатинаикоса изненадио причом о Николи Миротићу
01. 08. 2023. у 08:26
ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА ВОЈВОДИНУ: Штопер други пут облачи дрес клуба из Новог Сада
01. 08. 2023. у 09:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (1)