КРЕЋЕ СУПЕРЛИГА: Звезда чека Војводину, Партизан гостује ТСЦ-у

Марко Паунић
Марко Паунић

28. 07. 2023. у 14:30

После више дана неизвесности због случаја "Колубара", утакмицама првог кола у суботу почеће нова сезона у фудбалској Супер лиги Србије.

КРЕЋЕ СУПЕРЛИГА: Звезда чека Војводину, Партизан гостује ТСЦ-у

М. Вукадиновић

Такмичење у Супер лиги Србије почеће за викенд, пошто Суд за спортску арбитражу (ЦАС) није увео привремене мере, после жалбе Колубаре на избацивање из лиге.

После паузе која је трајала месец и по дана, нова сезона у домаћем шампионату у којој ће играти 16 клубова почиње у суботу од 18.55, када ће у Београду играти Чукарички и Раднички Ниш, а у Суботици Спартак - ИМТ.

Сутра су на програму још две утакмице од 21.00 када ће се састати Вождовац и Јавор, односно ТСЦ и Партизан у једном од дербија првог кола.

У недељу од 18.55 на терен ће фудбалери Напретка и Железничара, односно Новог Пазара и Радничког 1923, док ће од 20.00 на стадиону "Рајко Митић" фудбалери Црвене звезде почети одбрану титуле дербијем против Војводине.

Последња утакмица првог кола игра се у понедељак од 19.00 између Младости и Радника.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених црвених ђавола

СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"

ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.

25. 01. 2026. у 07:20

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.

25. 01. 2026. у 14:30

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

САМО САМ ПОМИСЛИЛА - САД ЋУ ДА УМРЕМ: Маја Волк о борби са раком - Прогутала сам кнедлу, а ујутру метастаза је била огромна