МАРАКАНА СЕ ТРЕСЕ: Марин потврдио два доласка и најавио још појачања у Звезди
Технички директор Црвене звезде Марко Марин гостовао је на ТВ Прва где је најавио два доласка у редове актуелног шампиона Србије.
фото: ЕПА
Открио је бивши играч црвено-белих да се очекује један повратак у наредним данима, а у питању је Милош Дегенек.
- Милош је већ прошле године био жеља Бахара у Хаифи. Већ у првом-другом разговору ме је питао ‘Шта је са Милошем? Зашто не размишљате о њему?‘. Милош је навијач Црвене звезде, био је успешан овде, играо Лигу шампиона. Јуче смо се договорили са клубом, треба још неке детаље са Милошем да решимо. Требало би у наредна два-три дана да га видимо у Београду.
Ускоро се очекује и промоција Уроша Кабића.
- Звезда увек жели најталентованије младе играче у својим редовима. Сматрам да је један од њих Кабић, да је добар играч и да би могао нешто да донесе. Близу смо трансфера, још није готов. Надам се да ћемо завршити то, али то нема везе са Лате Латом. Он је играч који може играти на више позиција у различитим системима - рекао је Марин.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Још увек је нејасна ситуација око довођења Емануела Лате Лата.
- Видећемо наредних дана и недеља. Није до играча и нас. То је до агената и Аталанте, ми не можемо да утичемо на то. Пратили смо играча, били у преговорима. И даље је актуелно, видећемо да ли ће се реализовати. Мислим да би он много дао екипи. Он је играч који је експлодирао у задњој години, који је на пику своје каријере. То смо гледали у задњих годину дана, да доводимо играче који су кренули да играју добро и да тај пут наставе са нама у Звезди - сматра Марин, који не каже да је ту крај са појачањима:
- Ми смо спремни на све. Скаутирали смо, радили доста. Имамо листу своју. Причамо и са тренером који познаје екипу боље. Добио је добру екипу са добрим трансферима. Задовољан је и срећан са играчима који су ту. Видећемо како да додамо детаље, да буде баш оно како и он и ми желимо екипу за Лигу шампиона - закључио је Марин.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА БЛИЗУ ОБАРАЊА РЕКОРДА: Ево колико су црвено-бели продали сезонских карата
20. 07. 2023. у 15:59
ЗВЕЗДА У ДИЛЕМИ: Турци нуде богатство за репрезентативца Србије, али Бахар се пита
20. 07. 2023. у 09:28
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.
08. 12. 2025. у 15:15
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)