НЕ МОЖЕ ЛУЂЕ: Улазнице за Месијев деби као за одлазак на Марс !

СКУПО, скупље, карте за Месијев деби! Ово је, отприлике, градација навијачког лудила које је ових дана захватило навијаче фудбалског клуба Интер из Мајамија. Јуче је на локалном стадиону у Мајамију, пред пуним трибинама, али и кишом натопљеној позорници, представљен најпознатији играч у МЛС лиги, још из времена када је 1975. године славни Пеле прешао из свог Сантоса у њујоршки Космос.

НЕ МОЖЕ ЛУЂЕ: Улазнице за Месијев деби као за одлазак на Марс !

Твитер/ИнтерМиамиЦФ

Лео Меси је задужио своју десетку у Мајамију, а за нови клуб ће дебитовати већ у петак на мечу против мексичког Круз Азула, у првом дуелу такмичења које се зове Лига куп северне и централне Америке. Четири дана касније Интер дочекује Атланту јунајтед, такође на свом стадиону. Ипак, помама за улазницама за Месијев деби за Интер граничи се увелико са правим лудилом. Јер просечна цена карте је 450 долара, а на онлајн продаји најскупља је чак 100.000 долара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

Коментари (0)

СКАНДАЛ КАКАВ СПОРТ НЕ ПАМТИ! Репрезентативац Јапана згрозио целу нацију