НЕКА ''НОВА'' ЗВЕЗДА: Бахарови ''клинци'' савладали Борац из Бањалуке

29. 06. 2023. у 19:47

Након што су без много муке савладали Селекцију града Ужица и најавили почетак серије пријатељских утакмица, шампион Србије се састао са Борцем из Бањалуке.

НЕКА НОВА ЗВЕЗДА: Бахарови клинци савладали Борац из Бањалуке

Фудбалери Црвене звезда савладали су Борац из Бањалуке на припремном мечу на Златибору резултатом 2:0

Барак Бахар је први пут могао да рачуна на новајлије, Питера Олајинку и Жан Филипа Красоа, који су дебитовали уласком у игру у 74. минуту.

Први гол за црвено-беле је постигао Стефан Митровић у 8. минуту након лоше интервенције одбране Борца. Звезда је већину утакмице контролисала меч, а у 69. минуту су изабраници Бахара успели да удвоструче предност преко Владимира Лучића и обезбеде нову победу, другу на припремама из исто толико мечева.

Претходни пут су ова два тима играла 2020. године такође на летњим припремама, када је на Маракани славила Црвена звезда резултатом 3:0, а голове су постигли Спиридоновић, Николић и Радуловић су били стрелци. Занимљиво, ниједан од ове тројице више није члан шампиона Србије.

Ово је била последња пријатељска утакмица за шампиона Србије на Златиботу, сада следи припрема за Лигу шампиона. Управа клуба је одлучила да се пријави за изузетно јак пријатељски турнир у Санкт Петербургу. Поред Звезде и домаћина Зенита, с којим сада већ традиционално игра током сваке паузе, на турниру ће учествовати још Фенербахче и Нефчи.

Турнир је заказан за 2. јул и трајаће 10 дана.

БОНУС ВИДЕО: НИКОЛА ЈОКИЋ ЈЕ ПОНОСАН: Коњ српског НБА аса освојио "Суботичку миљу"

ЈОКИЋ И ДЕНВЕР ПОКАЗУЈУ ЗАШТО СУ ШАМПИОНИ: Кошаркаши Минесоте нису навикли да играју под оваквим притиском

У ноћи између недеље и понедељка кошаркаши Минесоте ће угостити Денвер у круцијалној четвртој утакмици полуфинала Западне конференције (2:00).

12. 05. 2024. у 12:45