НОВО ЛИЦЕ ФСР ЗАПАДНЕ СРБИЈЕ: У Крагујевцу отворен административни центар највећег фудбалског региона (ВИДЕО)

Филип Милошевић

22. 06. 2023. у 17:10

Регион који броји највише фудбалских клубова у Србији, регион који је српском фудбалу подарио бројне асове, добио је један од најмодерних административних центара.

НОВО ЛИЦЕ ФСР ЗАПАДНЕ СРБИЈЕ: У Крагујевцу отворен административни центар највећег фудбалског региона (ВИДЕО)

FOTO: FSS

Челни људи ФС РЗС, пре свих председник Небојша Живановић, заједно са сарадницима, може бити поносан на ново лице ФСРЗС, просторије из којих ће се координирати све активности региона. Нове просторије посетили су данас челни људи ФСС, потпредседник Бранислав Недимовић и генерални секретар Јован Шурбатовић, али и челни људи свих региона Србије, који су одржали састанак под новим кровом ФСРЗС.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ИДЕ У ЗАГРЕБ! Жреб је тако одлучио, следи историјско гостовање црвено-белих