МЕСИ ПОТПИСУЈЕ УГОВОР НА 300 МИЛИОНА ЕВРА?! Шпанска телевизија јавља да је "све спремно" за историјски трансфер

КАПИТЕН фудбалске репрезентације Аргентине Лео Меси напустиће на крају сезоне Пари Сен Жермен и појачаће саудијски Ал Хилал, објавила је телевизија "Ел Чирингито" која тврди да има ексклузивне и поуздане информације.

МЕСИ ПОТПИСУЈЕ УГОВОР НА 300 МИЛИОНА ЕВРА?! Шпанска телевизија јавља да је све спремно за историјски трансфер

ФОТО: АП

Вест је објављена само два дана пошто је Ал Хилал поражен од Ураве у финалу Лиге шампиона Азије.

Меси (35) је прошле недеље био у посети Ријаду са породицом, због чега је кажњен од челника "светаца", а "Ел Чирингито" тврди да је баш тад дошло до договора две стране.

Освајач Мондијала са Аргентином имаће плату 300 милиона евра годишње, а наводно ће потписати двогодишњи уговор, плус бројне бонусе за освојене трофеје и голове.

Шпанска телевизија тврди да ће заједно са Месијем шампион Саудијске Арабије довести и његове дугогодишње саиграче из Барселоне, такође ветеране, Серхија Бускетса и Ђордија Албу, који на крају сезоне постају слободни играчи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

ЈУЛ БРИШЕ СВЕ ДУГОВЕ: Финансијско чудо очекује ова три хороскопска знака