КУП СРБИЈЕ: ТСЦ убедљиво до полуфинала, победио и Чукарички

04. 05. 2023. у 18:21

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а убедљиво су савлдали Нови Пазар на свом терену са 4:0 и тако се домогли полуфинала Купа Србије.

Изабраници Жарка Лазетића су оправдали улогу фаворита и заслужено су се нашли међу четири најбоље екипа у најмасовнијем такмичењу.

Домаћин је у оба полувремена постигао по два гола, а исто толико је било и стрелца. Голове су Стефан Вукић и Лука Илић.

У другом мечу дана Чукарички је са 1:0 савладао Радник у Сурдулици и такође се пласирао полуфинале. Једини гол виђен је у 14. минуту и био је дело Ђорђа Ивановића.

Последњи меч четвртфинала одиграће у нишу Раднички и Војводина (18.30). Подсетимо, Црвена звезда је јуче на пенале победила крушевачки Напредак.

БОНУС ВИДЕО: "ЧЕТИРИ ГОЛА СМО ДАЛИ ДРУГОМ НА ТАБЕЛИ..." Милош Милојевић о новом тријумфу Звезде