ПРЕОКРЕТ ИНТЕРА ЗА ВАЖНУ ПОБЕДУ: "Неразури" за 12 минута срушили Лацио

30. 04. 2023. у 14:59

ФУДБАЛЕРИ Интера победили су после преокрета Лацио са 3:1 у дербију 32. кола Серије А. "Неразури" су овим тријумфом учинили важан корак у бобри за Лигу шампиона.

ПРЕОКРЕТ ИНТЕРА ЗА ВАЖНУ ПОБЕДУ: Неразури за 12 минута срушили Лацио

Домаћин јесте први постигао гол, али је погодак Хенрика Мхитаријана поништен. Небеско-плаве као да је то мотивисало, па су до вођства стигли у 30. минуту преко Фелипеа Андерсона.

Чували су гости стечену предност све до 78. минута, а онда је Интер у размаку од 12 минута успео да постигне три гола. Два пута се у стрелце уписао Лаутаро Мартинез, а један погодак био је дело Робина Госенса.

Српски репрезентативац Сергеј Милинковић Савић одиграо је свих 90 минута, али није успео да асистира нити постигне погодак.

Тим Симонеа Инзагија сада заузима четврто место на табели са 57 бодова, Лацио је и даље други са 61.

БОНУС ВИДЕО: "ТО ЈЕ ОНО ШТО МЕ БОЛИ..." Игор Дуљај о вечитом дербију у Хумској