"КАО ДА НИСМО ДОШЛИ НА ДЕРБИ!" Тренер Црвене звезде Милош Милојевић ово баш не може да прежали
Партизан и Црвена звезда састали су се у 170. првенственом окршају, а тај "вечити дерби" донео је стратегу екипе с Маракане, Милошу Милојевићу, не баш много разлоге за задовољство, али ни за бригу, јер је шампионске титула већ одбрањена.
ФОТО: М. Вукадиновић
Подсетимо, Партизан и Црвена звезда су одиграли нерешено, након чега је Милојевић за Аренаспорт изјавио следеће кад је упитан да оцени игру својих изабраника:
- Не могу да дајем оцене играчима, то је посао новинара. Дерби је био садржајан, имала су оба тима прилике за голове. Променио би се ток утакмице да је било ко постигао погодак. У наставку је било доста растрзане игре, а и неке транзиције у којој се ми нисмо најбоље сналазили. Они су имали две баш добре шансе... Све у свему, да је било голова, назвао бих ово добрим дербијем, али... Овако, без голова, без публике... Као да нисмо ни играли, као да нисмо ни дошли! - истакао је Милојевић, који очигледно, баш не воли да учествује у мечевима у којима нема навијача.
Бонус видео: "Као да нисмо дошли!" - Тренер Звезде Милојевић о мечу у Хумској
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
Радета критиковали због расизма, сада га цитирају и хвале
АФРИЧКЕ селекције једна за другом завршавају своје учешће у 1/16 финала Светског првенства. После Јужне Африке, Обале Слоноваче, Конга и Сенегал пакује кофере из САД, Канаде и Мексика.
02. 07. 2026. у 21:10
Коментари (0)