ОСАМ ГОЛОВА У "ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ" КАДЕТА: Црвена звезда отишла у госте Партизану и напунила мрежу

24. 04. 2023. у 15:32

Фудбалска рапсодија млађих кадета Црвене звезде у вечитом дербију - победили су у гостима вршњаке из Партизанарезултатом 2:6 (1:6).

ОСАМ ГОЛОВА У ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ КАДЕТА: Црвена звезда отишла у госте Партизану и напунила мрежу

Утакмицу је тактички одлично поставио тренер гостију с Маракане Милорад Вилотић, а на терену су талентовани Звездини дечаци рођени 2007. године били бољи од комшија -  Алекса Василић постигао је три, Стефан Младеновски два, а Урош Ђорђевић један погодак, док су Костић и Тотић дали по гол за Партизан.

Управо је брзоноги члан црвено-белих кадета Ђорђевић, заједно са Ђорђем Ранковићем био задужен за креацију, па су њих двојица "наместила" по два поготка, док је асистенцију забележио и Петар Манојловић.

На табели Кадетске лиге Србије Звезда има девет бодова, али и утакмицу више у односу на Партизан.

Стрелци:
Костић у 23. и Тотић у 72. минуту за Партизан, а Василић у 3, 7. и 26, Ђорђевић у 8, Младеновски у 13. и 16. минуту за Црвену звезду.